Kryemadhi: Po na luani mendsh, Rama ka 30 vjet, duhet të iki

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Krimet e Edi Ramës janë komunizëm me gjithë tranzicion bashkë. Ishte kjo deklarata e deputetes së Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhit në “Now me Erla Mëhillin”.

“Po këtë Edi Ramën që e kanë 30 vjet mor burrë tani se po na luajnë mendsh. Po ky Edi Rama që ka që në 96’-tën. Po të shikosh mëkatet e Edi Ramës janë sa mëkatet e gjithë tranzicionit t’i fusësh dhe komunizmin brenda,” – u shpreh Kryemadhi.

Deputetja akuzoi kryeministrin Rama për vrasje.

- Advertisement -

“Sa shqiptarë ka vrarë Edi Rama në vaskat e Vlorës që nuk ju gjendet më trupi e sa pengje janë kufomë në Venezuelë e në Kolumbi të shqiptarëve atje, janë më shumë se viktimat e komunizmit se nuk bën njeri llogari, po ti vetëm llogarit djemtë shqiptarë që janë peng në kartelet e drogës në Amerikën Latine,’ – tha Kryemadhi.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Zveçla: Plani i Vuçiç dështoi, me armët u gjetën dhe hartat e organizimit të sulmit

Ministri i Brendshëm Xhelal Zveçla ka dalë në një deklaratë për mediat ndërsa janë ekspozuar dhe armë e gjetura ditën e djeshme në Veri...

Autoblinda, eksploziv dhe municion luftarak, ekspozohen armët e gjetura në Banjskë

Policia e Kosovës ka ekspozuar për mediat armatimin e gjetur në manastirin e Basnjkës, ku terroristët serbë u fshehën pas sulmit ndaj policisë së...

Daçiç: Serbët në Kosovë të qëndrojnë të qetë, do bëjmë gjithçka për ruajtjen e paqes

Shefi i diplomacisë Ivica Daçiç tha sot se Serbia duhet të ketë kujdes nga të gjitha provokimet dhe se, serbët në Kosovë duhet të...

TË FUNDIT

Zveçla: Plani i Vuçiç dështoi, me armët u gjetën dhe hartat e organizimit të sulmit

Ministri i Brendshëm Xhelal Zveçla ka dalë në një deklaratë për mediat ndërsa janë ekspozuar dhe armë e gjetura ditën e djeshme në Veri...

Autoblinda, eksploziv dhe municion luftarak, ekspozohen armët e gjetura në Banjskë

Policia e Kosovës ka ekspozuar për mediat armatimin e gjetur në manastirin e Basnjkës, ku terroristët serbë u fshehën pas sulmit ndaj policisë së...

Daçiç: Serbët në Kosovë të qëndrojnë të qetë, do bëjmë gjithçka për ruajtjen e paqes

Shefi i diplomacisë Ivica Daçiç tha sot se Serbia duhet të ketë kujdes nga të gjitha provokimet dhe se, serbët në Kosovë duhet të...

FOTO| Përfshihet nga flakët kamioni në autostradën Fier-Vlorë

Një kamion ka marrë flakë këtë të hënë në autostradën Fier-Vlorë. Sipas pamjeve të siguruara nga Euroenës Albania kamioni duket teksa digjet në anë të...

“Serbia kërkon të ndezë luftë guerile”, Bido: Policia reagoi profesionalisht

Drejtori i përgjithshëm i arkivave, Ardit Bido ishte i ftuar në Euronews Albania ku ka folur për sulmin e ndodhur mëngjesin e së dielës...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×