English

Kupa e Shqipërisë | Vllaznia përballet me Bylisin, në Durrës luhet Teuta-Erzeni

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Vllaznia dhe Bylisi përballen sërish në ndeshjen e kthimit të kupës së Shqipërisë, e cila do të zhvillohet në Shkodër.

- Advertisement -

Përgatitjet tashmë kanë marrë fund, ndërsa skuadrat vijnë të qeta në këtë përballje. Bylis po bën mirë në ndeshejt e fundit në kampionat, ndërkohë ndeshja e parë e kupës u fitua nga shkodranët 2-0.

Shkodranët në këtë përballjë do të vijnë me disa ndryshime.

Më tej, trajneri Josa ka folur dhe për sulmuesin Bekim Balaj, i cili ende nuk ka gjetur golin në këtë rikthim.

Mesfushori Esat Mala ka pohuar se skuadra do të kërkojë me patjeër kualifikimin në shtëpi.

Të enjten u zhvilluan 6 përballje në kupën e Shqipërisë, ku fitore regjistruan skuadrat e Superligës. Ndërkohë veç sfidës Vllaznia-Bylis, të premten zhvillohet dhe derbi mes Erzeni dhe Teutës.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?