Kush e merr vulën e PD-së? Meri Shehu bën parashikimin për 3 marsin

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Goodmorning Albanians” në Euroneës, ku bëri një parashikim për të gjitha shenjat e horoskopit gjatë muajit mars.

Në fund të emsisionit, Shehu u ndal dhe te zhvillimet politike në vend, teksa bëri një parashikim për datën 3 mars dhe procesin gjyqësor se kujt i përket vula e Partisë Demokratike.

Astrologia theksoi se marsi është një muaj përbashkues, por veçoi se më shumë fat këtë periudhë kanë virgjëreshat, shenjë të cilës i përket Enkelejd Alibeaj.

- Advertisement -

“Partia Demokratike duhet t’u përkasë demokratëve. Hëna e plotë është përbashkuese, ndikimet në muajin mars janë përbashkuese. Alibeaj është virgjëreshë, ai paska fat në këtë periudhë. Virgjëresha kanë më shumë fat në këtë periudhë, por dhe përbashkimet me virgjëreshat.

Rama është në terezi, është gafore. Rama ka dalë jashtë parashikimit planetar të shqiptarëve. Rama planifikohet nga turmat, është jashtë parashikimit planetar se e ka kapur me breshkat”, tha astrologia.

 

LEXO GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

TË FUNDIT

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×