English

EMRI/ Ky është 40-vjeçari që humbi jetën në aksidentin në Sarandë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Renato Bushi është 40-vjeçari që ka humbur  jetën në aksidentin në Himarë.

- Advertisement -

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin “Shën Vasil” , Himarë, ku atomjeti me të cilin po udhëtonte 40-vjeçari ka dalë nga rruga e si pasojë ky i fundit humbi jetën.

Si dhe janë dëmtuar dhe transportuar në spital për ndihmë mjeksore dy shtetas që ishin pasagjerë në këtë automjet.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë te rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?