English

Lëkundje tërmeti gjatë orëve të para të mëngjesit në vend, ku ishte epiqendra

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Lëkundje tërmeti janë ndjerë gjatë orëve të para të mëngjesit në vend.

- Advertisement -

Sipas Institutit të Gjeoshkencave tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 ballë, me epiqendër në Konispol.

Gjithashtu dy lëkundje të tjera janë ndjerë në Korçë dhe Sarandë, me magnitudë më të vogël.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?