English

Mes të plagosurve dhe një fëmijë, kush është pronari i lokalit ku ndodhi vrasja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mes tre të plagosurve si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Tiranë është dhe një fëmijë i mitur.

- Advertisement -

Bëhet me dije se pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja e rëndë ku viktimë mbeti gabimisht banakierja është Fatjon Murati.

Ndërkohë deri më tani nuk dihen identiteti i viktima dhe i të plagosurve por as i autorëve të ngjarjes.

Gjithashtu ende nuk dihen detaje të tjera në lidhje me ngjarjen.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×