English

Mjeku Pëllumb Pipero shtrohet me urgjencë në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero është shtruar me urgjencë në spital si pasojë e një insulti cerebral.

- Advertisement -

Pipero është marrë menjëherë nën vëzhgim nga kolegët e tij dhe po ndiqet në reanimacion.

Burime spitalore flasin për gjendje të rënduar shëndetësore, ndërsa pritet që Pipero t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?