English

Moti i keq në Korçë, anulohet ndeshja Skënderbeu-Dinamo

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ndeshja Skënderbeu-Dinamo, e planifikuar për t’u luajtur ditën e sotme në orën 17:00 në stadiumin “Skënderbeu” të Korçës, është anuluar.

- Advertisement -

Shkak i anulimit mësohet të jenë bërë reshje të dendura të dëborës dhe pamundësia për të pastruar fushën.

Kanë qenë vëzhguesit e ndeshjes si dhe delegati të cilët pasi kanë komunikuar me zyrtarët e sektorit të garave kanë vendosur që ndeshja të mos luhet ditën e sotme por një ditë tjetër.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?