English

Moti i keq prek dhe Durrësin, rrugët e përmbytura

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prej mbrëmjes së të shtunës Durrësi është përfshirë nga reshje intensive shiu, rrebeshe dhe shkarkesa elektrike.

- Advertisement -

Këtë të diel thuajse të gjitha akset kryesore të qytetit janë zgjuar nën pushtetin e ujit.

Nga moti i keq është prekur dhe Shkodra e Vlora.

Trafiku është rënduar në këto zona.

Në Shkodër janë dëmtuar disa toka bujqësore, ndërsa në Vlorë pemët janë rrëzuar nga era e fortë mbi trotuare.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?