English

Ndërron jetë 66-vjeçari në plazhin e Golemit, dyshimet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 66-vjeçar banues në Elbasan ka humbur jetën në plazhin e Golemit. Policia tha se shtetasi M.K ka shfaqur probleme shëndetësore sapo ka rënë në kontakt me ujin.

- Advertisement -

Dyshohet se 66-vjeçari ka pasuar atak kardiak.

Menjëherë i është dhënë ndihma e parë nga familjarët e tij dhe nga roja i plazhit, por gjatë transportimit në spital, me ambulancë, ky shtetas ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e saktë të shkakut të humbjes së jetës.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?