English

Në reanimacion që prej arrestimit, ‘i burgosuri’ ndërron jetë në spitalin e Durrësit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit ‘i burgosuri’ Dritan Zhura.

- Advertisement -

Burime nga Institucioni i Ekzekutimit të Vendimit Penal Durrës konfirmojnë për “Euronews Albania” se Zhura ka ndërruar jetë në spital, pasi prej muajsh ishte në reanimacion në gjendje të rëndë.

Sipas të njëjtave burime, Zhura nuk ka qenë asnjë ditë në institucionin e vuajtjes së dënimit, pasi që nga momenti i arrestimit në kuadër të operacionit “Tempulli” ka qenë në gjendje të rënduar shëndetësore dhe nën kujdesin e mjekëve në spital.

Ndërkohë po vijojnë hetimet për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?