English

Nis “Summer Cube” në Euronews Albania, moderatorja Greta Topjana zbulon risitë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të rejat e verës tashmë do ti ndiqni në Summer Cube. Do flitet për udhëtime, koncerte, festivale por edhe si pushohet këtë verë.

- Advertisement -

Shumë biseda dhe personazhe. Një kokteil me atmosferë të bukur nga e Hëna në të Premte, në orën 19:30, në Euronews Albania me moderatoren Greta Topjana.

Kjo e fundit është shprehur se do përpiqet të promovojë artistët e rinj në të gjithë Shqipërinë  si dhe të sjellë nota muzike.

Më tej ajo nënvizoi se do promovojë destinacionet e Shqipërisë të cilat nuk njihen.

“Do të ketë gjithçka që ndodh këtë verë. Shqiptarët do të udhëtojnë në Shqipëri, jashtë Shqipëri, do na tregojnë destinacionet e reja që ndoshta nuk njihen.  Do e shijojmë verën me të gjithë aktivitetet që bëhen. Dua të promovojë shumë artistët e rinj. Do mundohem të sjellë pak nota muzike”-theksoi ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?