English

“Njerëzit druhen deri ku do shkojë SPAK”, Karamuço: S’janë goditur peshqit e mëdhenj

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Profesori i kriminalistikës Ervin Karamuço ishte këtë të premte i ftuar në emisionin “Barometri” në Euronews Albania ku ka thënë se njerëzit do kenë edhe më shumë besim te SPAK nëse hetimet shtrihen në 360 gradë.

- Advertisement -

Sipas tij SPAK ende nuk ka filluar të merret me peshqit e mëdhenj, ai tha se ka dalë ndonjë emër por njerëzit ende nuk e dinë se deri ku do shkojë SPAK-u.

“Njerëzit akoma druhen të besojnë se deri ku do shkoj SPAK-u. Deri sa do godasë dhe a do godasë 360 gradë të plota apo jo. Dhe a do i godasë peshqit e mëdhenj? S’kanë filluar akoma peshqit e mëdhenj.

Ne tek tuk kemi ndonjë emër të selektuar, por ne kemi harruar bizneset. Ata i pastrojnë paratë e politikanëve. Të merremi me ata njëherë”,-tha Karamuço.

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×