English

Pandeli Majko akoma s’ka ardhur të prezantohet në qytetin tonë, thotë Safet Gjici

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici, është shprehur se Pandeli Majko ende nuk ka shkuar në këtë qark për t’u prezantuar pasi është zgjedhur drejtues politik i qytetit verilindor.

- Advertisement -

Në një lidhje të drejtëpërdrejt për Euronews Albania, Gjici theksoi se do të kenë bashkëpunim me Majkon për çdo problem që mund të kenë qytetarët.

“Çdo vendim që merr kryesia e partisë socialiste, patjetër që ne do bashkëpunojmë me drejtuesit politikë, për hallkat lidhëse mes qeverisë qendrore dhe pushtetit lokal. Kjo do bëhet për të mirën e qytetarëve dhe problematikat që mund të kenë drejtuesit e pushtit qendror. Majko akoma nuk ka ardhur të prezantohet me në qarkun e Kukësit, gjithsesi ne kemi pasur takim. Jam takuar me Majkon dhe kemi diskutuar për punët në qark.” – tha Gjici.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?