English

Përfshihen nga flakët zyrat e IKMT në Fier

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një zjarr ka rënë paraditen e sotme në zyrat e IKMT.  Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike në njërën prej zyrave.

- Advertisement -

Punonjësit kanë larguar nga zyrat dhe kanë njoftuar shërbimet zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia për gjetjen e shkaqeve të zjarrit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×