English

Përfshihet nga flakët një fasoneri në Pogradec

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një fasoneri në Pogradec është përfshirë nga flakët këtë të shtunë rreth orës 15:50,.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 2 Pogradec dhe objekti ka qenë në pronësi të shtetasit G. G.

Si pasojë e zjarrit janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nga të dhënat e para dyshohet se zjarri mund të ketë rënë për shkaqe aksidentale, pasi në një pjesë të çatisë së fasonerisë po kryheshin punime për izolimin e saj.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, thuhet në njoftimin e policisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?