English

Përmbyset automjeti te rrethrrotullimi i Golemit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një automjet është përmbysur te rrethrrotullimi i Golemit, në hyrje të rrugës dytësore.

- Advertisement -

Sipas informacionet paraprake, nga aksidenti ka vetëm dëme materiale, fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe drejtuesi i automjetit tip “Benz” ka humbur kontrollin.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?