English

Përplasen dy automjete në aksin Tepelenë-Gjirokastër, disa të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Disa persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të shënuar në orët e vona të mbrëmjes së të dielës në rrugën kombëtare Tepelenë- Gjirokastër.

- Advertisement -

Dy automjete, njeri tip “Golf” është përplasur me një “Benz” në afërsi të vendit të quajtur “Ura e Kardhiqit”.

Policia bëri me dije se automjeti me drejtues shtetasin F. K., 25 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin F. K. 31 vjeç.

Nga përplasja u dëmtuar 2 drejtuesit e automjeteve dhe një pasagjere, shtetasja A. M., 23 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?