English

Përplasi për vdekje 74-vjeçarin, arrestohet 20-vjeçari në Elbasan

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

20-vjeçari i cili përplasi për vdekje një këmbësor 74-vjeçar mbrëmjen e së premtes teksa ngiste makinën, është arrestuar këtë të shtunë.

- Advertisement -

Ndërkohë, policia e Elbasanit bën me dije se ka nisur hetimin edhe për një 17-vjeçar i cili qarkullonte me motor në qytet pa leje drejtimi. Ai ka rrezikuar veten, pasi është rrëzuar nga mjeti dhe aktualisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?