English

Personazhi “arusha”: Fitoj 1000 euro në muaj nga TikTok, bleva lopën me “gifte”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Blektori Vogël Shpendi nga Puka, i njohur në rrjetet sociale edhe si “arusha”, është shprehur se fiton nga Tik Tok deri në 1000 euro në muaj.

- Advertisement -

Komentet Shpendi i bëri në një lidhje për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews, ku tha se në këtë rrjet social hedh vetëm gjëra të vërteta, që pasqyrojnë mënyrën e tij të jetesës.

Ai po ashtu ka thënë se me dhuratat e marra në Tik Tok (giftet), ka blerë një lopë.

Arusha duket i apasionuar pas kafshëve dhe shpendëve dhe këtë e tregoi edhe vetë, kur tha se ka pasur edhe dy zogj papagaj, njërin prej të cilëve tha se ia hëngri gjarpri e tjetrin shqiponja.

“E kam blerë lopën me gifte në Tik Tok. Unë në Tik Tok hedh vetëm gjëra që janë të vërteta. Unë në Tik Tok pasqyroj 100-200 % realitetin e jetës sime.

Fitoj një rrogë normale nga Tik Tok. Me të ec mirë fitoj 1000 euro në muaj në Tik Tok. Jam 44-vjeç. I bleva 2 papagall, njërin ma hëngri gjarpri dhe tjetrin shqiponja”, ka thënë arusha.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?