Poli Hoxha: Xhaxhai i Ervis Martinajt zbuloi arsyen pse është vrarë nipi i tij

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Poli Hoxha thotë se xhaxhai i Ervis Martinajt ka bërë ku deklaratë, ku u shpreh se nipi i tij është vrarë për pronat në bregdet.

Në një intervistë për Euronews Albania, Hoxha u shpreh se kjo është diçka që thuhet për herë të parë dhe mund të ndikojë e të hedhë dritë, lidhur me zhdukjen e tij.

“Duhet ndjekur paraja, pasuria e Ervis Martinajt. Po ta kapësh intervistën, thotë diçka që del për herë të parë, se pak a shumë i kishim dëgjuar. Por xhaxhai thotë diçka për herë të parë, e vranë për pronat në bregdet.

- Advertisement -

E di që ka Ervisi ka investuar shumë, ka prona dhe pallate që janë në përfundim në Tiranë, ose kompanitë e tij më saktë, sepse me emër nuk e di sa rezulton. Kjo çështja e këtij konflikti në bregdet mua më ktheu kokën”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kremlini: SBBA e ka çelësin për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë, por s’po e përdorë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka çelësin për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë, por nuk është i gatshëm...

“Rama është nisur te padrinoja”- Berisha: Shqipëria do shpërthejë nga fuqia qytetare

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, deklaroi gjatë konferencës për shtyp këtë të premte se një revoltë e madhe qytetare ka përfshirë Tiranën dhe...

Përjashtimi i deputetëve nga Kuvendi, Korreshi: S’ia mbyllin dot gojën opozitës

Sekretariati për Procedurat, Votimet dhe Etikën në Kuvend me tre vota pro e dy kundër përjashtoi për 10 ditë nga seancat plenare dhe komisionet...

TË FUNDIT

Kremlini: SBBA e ka çelësin për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë, por s’po e përdorë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka çelësin për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë, por nuk është i gatshëm...

“Rama është nisur te padrinoja”- Berisha: Shqipëria do shpërthejë nga fuqia qytetare

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, deklaroi gjatë konferencës për shtyp këtë të premte se një revoltë e madhe qytetare ka përfshirë Tiranën dhe...

Përjashtimi i deputetëve nga Kuvendi, Korreshi: S’ia mbyllin dot gojën opozitës

Sekretariati për Procedurat, Votimet dhe Etikën në Kuvend me tre vota pro e dy kundër përjashtoi për 10 ditë nga seancat plenare dhe komisionet...

Asteroidi “puth” tokën, ndër objektet që kanë kaluar më afër planetit ndonjëherë

Një asteroid i ka kaluar Tokës në një distancë shumë të afërt, madje më pranë dhe se disa satelitë. Asteroidi 2023 BU kaloi në fund të...

Frikë për destabilizim më 4 shkurt, ekspertët ngrenë alarmin në RMV

Paralajmërimet e Këshillit të Sigurisë së Maqedonisë së Veriut për tensione të mundshme më 4 shkurt dhe thirrjet e presidentit Stevo Pendarovski për ndalesë...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×