Policia ende në ndjekje të personit që qëlloi policin, kërkimet shtrihen në 4 qytete

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Edhe pse kanë kaluar disa orë nga plagosja me armë e efektivit të “Shqiponjave” Edlir Alleshi, policia është ende në ndjekje të autorit të krimit, 42-vjeçarit Klerent Bozhanaj.

Përmes një komunikate për media, policia bën me dije se kërkimet janë zgjeruar dhe në tre qytete të tjera përveç Tiranës.

Bëhet me dije se janë kontrolluar dhjetëra banesa në qytetet e Elbasanit, Durrësit dhe Vlorës.

- Advertisement -

Ndërkohë që policia i bën apel të gjithë qytetarëve që mund të kenë informacion, të raportojnë në numrat e telefonit e vënë në dispozicion. Kushdo që jep informacion që mund të çojë në kapjen e autorit do të marrë një shpërblim prej 20 mijë euro.

“DVP Tiranë falënderon qytetarët, për informacionet e dhëna deri tani, të cilat janë duke u verifikuar nga Policia. Policia kërkon vijimin e bashkëpunimit, duke ftuar qytetarët që të japin informacion për autorin e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 20 000 euro, për çdo informacion të vlefshëm, që do të çojë në kapjen e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU: 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

“5 mijë punëtorë nga India, Bangladeshi e Filipinet, erdhën në Kosovë”-Shahini

Agim Shahini kryetar i Aleancës Kosovare të Biznesit tha në një intervistë për “Good Morning Albanians” se vetëm vitin e fundit në Kosovë janë...

Armenia dhe Azerbajxhani zotohen të ‘normalizojnë marrëdhëniet’

Armenia dhe Azerbajxhani zotohen të 'normalizojnë marrëdhëniet' dhe të shkëmbejnë të burgosurit në një deklaratë të përbashkët Armenia dhe Azerbajxhani kanë rënë dakord të ndërmarrin...

Hill flet për dialogun e Brukselit: Të gjithë duhet të bëjnë disa lëshime

Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill ka folur për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë, ku një nga kushtet është dhe njohja e...

TË FUNDIT

“5 mijë punëtorë nga India, Bangladeshi e Filipinet, erdhën në Kosovë”-Shahini

Agim Shahini kryetar i Aleancës Kosovare të Biznesit tha në një intervistë për “Good Morning Albanians” se vetëm vitin e fundit në Kosovë janë...

Armenia dhe Azerbajxhani zotohen të ‘normalizojnë marrëdhëniet’

Armenia dhe Azerbajxhani zotohen të 'normalizojnë marrëdhëniet' dhe të shkëmbejnë të burgosurit në një deklaratë të përbashkët Armenia dhe Azerbajxhani kanë rënë dakord të ndërmarrin...

Hill flet për dialogun e Brukselit: Të gjithë duhet të bëjnë disa lëshime

Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill ka folur për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë, ku një nga kushtet është dhe njohja e...

“Në Kosovë paguhesh më mirë në ndërtim sesa unë si gazetar”-Kafexhiu: Por pse ikin

Gazetari Muharrem Kafexhiu tha për “Good Morning Albanians” se në Kosovë, më shumë paguhesh si punëtor ndërtimi se sa si gazetar. Megjithatë ai thase pavarësisht...

Tërmeti me magnitudë 5.8 ballë godet Meksikën

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë të shkallës Rihter ka goditur qendrën e Meksikës këtë të enjte. Sipas Institutit sizmologjik si pasojë e tërmet u...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×