English

Policja me origjinë shqiptare dekorohet me Çmimin e Vitit në SHBA (FOTO)

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një police me origjinë nga Kosova është nderuar me “Çmimin e Vitit” në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

- Advertisement -

Arjeta Kavaja ka marrë dekoratën “Policja e Vitit 2022 për Ekip të Intervenimit në Kriza” nga Universiteti i Central Florida, për kontributin e dhënë prej saj në radhët e policisë amerikane.

Një nderim për përformancën dhe kontributin e jashtëzakonshëm të saj ndaj komunitetit universitar në Florida.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?