English

Portugalia përballet me Francën në çerekfinalet e Euro 2024

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ka nisur pjesa e parë e përballjes mes Portugalisë dhe Francës, ndeshje e fazës çerekfinale të Kampionatit Evropian Euro 2024

- Advertisement -

Trajnerët Roberto Martinez dhe Didier Deschamps kanë zgjedhur titullarët e supersfidës në “Volksparkstadion” të Hamburgut

Cristiano Ronaldo konfirmohet titullar te luzitanët, me legjendën portugeze që do të tentojë golin e parë në Euro 2024.

Nga ana tjetër, “Gjelat” sulmojnë me dyshen Kylian Mbappe dhe Kolo Muani, të cilët mbështetën nga Antoine Griezmann.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?