English

Emocione pafund në Shtutgart, Spanja eliminon Gjermaninë në një ndeshje të çmendur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Spanja ka fituar ndeshjen kundër Gjermanisë. Të dyja skuadrat patën një paraqitje të mirë gjatë 90 minutave.

- Advertisement -

Nga skuadra spanjolle shënoi Dani Olmo në minutën e 51-të dhe Mikel Merino minutën e 112-të.

Ndërsa nga skuadra gjermane shënoi Florian Wirtz në minutën e 89-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?