ELISA SPIROPALI

Spiropali: Berisha do më shumë partinë se atdheun, Nokën para flamurit

Ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nga foltorja e Kuvendit deklaroi se qeveria ka ngritur gjithmonë çështjen e Kosovës . Në...

“Ku e keni interperlancën me Ramën për Kosovën”- Basha përplaset me Spiropalin

Lulzim Basha ka debatuar me ministren Elisa Spiropali duke i thënë se po sundojnë duke përçarë opozitën. Në fjalën e tij nga...

“I erdhi goja memecit”, Spiropali – Bashës dhe Berishës: Zgjidhni hallet e shtëpisë

Elisa Spiropali tha në seancën e sotme planeare se demokratët para se të vijnë në parlament për të zgjidhur hallet e...

“Je kthyer në një snajper me qira”, Spiropali debat me Berishën në Kuvend

Seanca plenare e Kuvendit ditën e sotme është shoqëruar me debate. Ka qenë Sali Berisha i cili i është drejtuar Ministres Elisa...

Spiropali thirrje Gardës: Largohuni! S’kemi frikë nga këta, le t’i bien bilbilit

Seanca parlamentare e kësaj të enjte është shoqëruar me zhurma, debate e protesta, brenda e jashtë sallës së Kuvendit. Ministrja e Shtetit...

Spiropali-Berishës: Je kthyer nga gjahtar në pre, nuk e di nga do të vijë goditja

Ministrja për marrëdhëniet me parlamentin Elisa Spiropali, mbajti këtë të hënë fjalën e saj në parlament ku i tha ish-kryeministrit Berisha...

“Hupe Sali, hupe!” Spiropali- Berishës: Udhëhoqe partinë drejt humbjes turpëruese

Ministrja për marrëdhëniet me parlamentin Elisa Spiropali tha në seancën plenare të kësaj të enjte se Berisha udhëhoqi partinë e tij...

Elisa Spiropali zbulon emrat e kandidatëve të PS për qarkun Shkodër

Pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PS-së, drejtuesja Politike e Qarkut Shkodër, Elisa Spiropali, zbuloi emrat e kandidatëve të Partisë...

Spiropali: Marrëzia është bërë anëtar nderi në selinë ndërhumbur në anë të lanës

Ministra Elisa Spiropali i është përgjigjur kreut të PD-së Sali Berisha, i cili tha se e gjithë qeveria shqiptare është nën...

Spiropali: ‘McGonigal’ s’ka lidhje me ne por me frikën tuaj për ’21 janarin’

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, duke iu referuar protestës jashtë Kuvendit tha se gjithë kjo zhurmë që...

Tensione dhe kaos në Kuvend, Bardhi përplaset me gardën. Përjashtohet nga seanca

Deputeti i PD-së Gazment Bardhi është përjashtuar nga seanca plenare e Kuvendit. Vendimi ka ardhur pasi Bardhi është përplasur me gardën e...

Spiropali: Bota në kohë tragjike, lufta në Ukrainë po kërcënon njerëzimin

Në Ukrainë po luhet një akt tragjik që kërcënon në të njëjtën mënyrë gjithë njerëzimin. Ministrja Elisa Spiropali ka mbajtur fjalën e...

12 vite nga 21 janari, Spiropali: Krim shtetëror, SPAK të hapë hetimin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i ka bërë thirrje SPAK që të hapë hetimet për 21 janarin. Në...

“Nuk vjen nga rruga”, Spiropali i kthehet Tabakut, i del në mbrojtje Ibrahimajt

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali i doli në mbrojtje ministres së Financave Delina Ibrahimajt pas akuzave të bëra nga opozita. Në fjalën...

Spiropali për protestën e 6 dhjetorit: E ngjashme me “Koncert në vitin 36-të”

Ministrja Elisa Spiropali, nga foltorja e Kuvendit ka reaguar në lidhje me protestën e 6 dhjetorit që do të zhvillohet në...

‘Nuk komentoj deklarata politike’, Spiropali në Obot: Do u gjendemi pranë banorëve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ndodhet në Obot të Shkodrës, ku tha se qeveria do t'u gjendet...