English

“Posteri i Këlliçit damkë për Tiranën”, Veliaj: Kanë bërë një autogol të shkëlqyer

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj në një intervistë në emisionin Review në Euronews Albania e cilësoi posterin e Belind Këlliçit me gishtat e mesit si një damkë për Tiranën.

- Advertisement -

Sipas Veliajt, me atë poster kundërshtarët e tij politikë kanë bërë një autogol të shkëlqyer.

“Nëse ky është imazhi i tyre zyrtar, kanë bërë autogolin më të madh brenda një fushatë që mund të vishte bërë. Është gjëja më e ulët që dikush ka bërë zyrtarisht në një fushatë, ta kesh bërë këtë me komision është autogoli më gjenial që një dizajner fushate mund të bënte. Është një damkë për kundërshtarin që pasi premtoi çdo gjë falas dhe nuk e besoi njëri, i ngriti gishtin e mesit Tiranës”, tha Veliaj.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?