Prindërit shpëtojnë fëmijën nga vetëvarja në Tiranë, i riu hidhet nga çatia

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në lagjen “Qytet Studenti”, në kryeqytet, ku një 29-vjeçar ka tentuar vetëvarjen me litar në ambientet e banesës.

I riu është pikasur nga familjarët të cilët e kanë shpëtuare nga kryerja e aktit të rëndë.

Por 29-vjeçari mund të largohej me vrap dhe të hidhej nga çatia e katit të dytë të banesës. Për pasojë ai është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

- Advertisement -

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 13.04.2023, rreth orës 16:05, shtetasi H. L., 29 vjeç, në banesën e tij, në Qytet Studenti, dyshohet se ka tentuar të vetëvaret me litar por e kanë ndaluar familjarët. Më pas ka hipur në katin e dytë të çatisë dhe është hedhur nga lartësia”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

LEXO GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

EMRAT/ Kush janë të ndaluarit e operacionit ‘NEVER FORGET’, akuzat që përballen

Në kuadër të megaoperacionit të koduar ‘NEVER FORGET’ janë zbardhur 6 vrasje, 5 raste të shkatërrimit të pronës me eksploziv, 2 rasteve të vjedhjes...

Kosova nxjerr rezolutë për hetimin ndërkombëtar të sulmeve në Banjskë

Kuvendi i Kosovës e ka miratuar të enjten një rezolutë, e cila e dënon sulmin ndaj Policisë së Kosovës më 24 shtator në Banjskë...

Ndahet nga jeta aktori i Harry Potter, Michael Gambon ishte 82 vjeç

Aktori Michael Gambon është ndarë nga jeta  këtë të enjte. Lajmin e ka bërë të ditur familja e tij e cila ka zbuluar se...

TË FUNDIT

EMRAT/ Kush janë të ndaluarit e operacionit ‘NEVER FORGET’, akuzat që përballen

Në kuadër të megaoperacionit të koduar ‘NEVER FORGET’ janë zbardhur 6 vrasje, 5 raste të shkatërrimit të pronës me eksploziv, 2 rasteve të vjedhjes...

Kosova nxjerr rezolutë për hetimin ndërkombëtar të sulmeve në Banjskë

Kuvendi i Kosovës e ka miratuar të enjten një rezolutë, e cila e dënon sulmin ndaj Policisë së Kosovës më 24 shtator në Banjskë...

Ndahet nga jeta aktori i Harry Potter, Michael Gambon ishte 82 vjeç

Aktori Michael Gambon është ndarë nga jeta  këtë të enjte. Lajmin e ka bërë të ditur familja e tij e cila ka zbuluar se...

Girona e pamposhtur në Spanjë, merr kryesimin e kampionatit

Kampionati spanjoll ka një udhëheqëse të re dhe ajo është Girona e cila në 7 javë të luajtura ka grumbulluar 19 pikë. Edhe në...

U përfshi në vrasjen e biznesmenit, ky është 32-vjeçari i arrestuar (FOTO)

Euronews Albania ka siguruar foton e Erisiano Abedini i cili është arrestuar në kuadër të megaoperacionit “Never Forget”. Erisiano Abedini, 32 vjeç, akuzohet si autorë...

Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×