English

Qëlloi me armë në ajër pas konflikti të çastit, arrestohet autori në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Shkodrës ka arrestuar personin që qëlloi me armë në ajër pas një konflikti të çastit me një tjetër person.

- Advertisement -

Në pranga përfundoi shtetasi M. Ç., i cili u shoqërua në komisariat për veprime të mëtejshme.

Policia dhe grupi hetimor po vijojnë punën për zbardhjen e plotë të motiveve dhe rrethanave të ngjarjes.

Shkodër/Informacion shtesë

Në lidhje me informacionin e dhënë më parë, ku gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta, midis shtetasve R. M. dhe M. Ç., ky i fundit dyshohet se ka qëlluar në ajër me armë zjarri pistoletë dhe më pas është larguar, ju informojmë se:

Shërbimet e Policisë në kohë rekord kanë bërë të mundur lokalizimin dhe kapjen e autorit të dyshuar, shtetasin M. Ç. (dhe jo E. Ç. që dhamë në informacionin paraprak).

Shtetasi M. Ç. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Shkodër, për veprime të metejshme.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?