English

Ra nga vinçi ndërsa punonte, punonjësi i Bashkisë Elbasan humb jetën në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

56 vjeçari E.B. i cili u rrëzua nga vinçi mesditën e sotme, ka humbur jetën në spital.

- Advertisement -

Sipas infromacionit të policisë, ai ishte punonjës i Bashkisë së Elbasanit dhe gjatë punës mbi vinç, për riparimin e llambave elektrike në shtyllat e ndriçimit, në lagjen “5 Maji”.

“Në vijim të informacionit paraprak të dhënë mesditën e sotme, ju informojmë se, shtetasi E.B, 56 vjeç, punonjës i Bashkisë Elbasan, për shkak të dëmtimeve, ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të ngjarjes”,-thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?