English

Rama për mosballafaqimin me opozitën: Palo nivel, nuk meritojnë të sqarohen me mua

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryeministri Edi Rama tha në “Now me Erla Mëhillin” se nuk ka shkuar Kuvend për t’u ballafaquar me opozitën sepse deputetët e kanë ulur nivelin etik “aty ku nuk mban më”.

- Advertisement -

“Jo një herë, më shumë se një herë, duke qenë i disponueshëm për të bërë debate, për t’u përplasur më kanë tërhequr dhe mua në atë palo nivel dhe unë do të jem shumë më i kursyer,” – u shpreh Rama.

Sipas tij kthimi i rrugaçërisë në një nivel politik nuk është i pranueshëm dhe për këtë arsye ka zgjedhur mosballafaqimin me deputetët e opozitës sa i takon përmendjes së emrit të tij 14 herë në dosjen McGonigal.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×