English

“Sherr xhambazësh”, Babaramo: Ata që zgjedhin kreun e SPAK nuk janë murgj

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Ilir Babaramo tha në “Now me Erla Mëhillin” se “sherri” për “të kapur” SPAK-un është një sherr xhambazësh dhe nesër nuk ka ndonjë rëndësi të jashtëzakonshme zgjedhja e shefit të ri, por bëhet fjalë për disa interesa që do të menaxhohen.

- Advertisement -

“Institucioni më i lartë i drejtësisë, por ata që e zgjedhin nuk janë murgj në malin Athos që nuk kanë interesa meskine. Janë ca, ne e dimë nga vijnë, ç’përfaqësojnë e të tjera, që shumica e tyre i paguhen prurësit më të parë,” – u shpreh Babaramo.

Sipas tij pyetja është kush ka fuqi blerëse më të madhe.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?