Shi dhe dëborë, parashikimi i motit për javën

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këtë të hënë, në zonat e ulëta do të ketë reshje shiu, ndërsa në zonat malore reshje dëbore.

Meteorologu Hakil Osmani parashikoi për emisionin “Mirëmëngjes” në Euronews Albania se dita e martë do të sjellë një përmirësim të kushteve të motit. Gjatë kësaj dite pritet të ketë reshje dëbore vetëm në zonat verilindore.

Ndërkohë gjatë javës nuk do të ketë reshje në Shqipëri, por mot me kthjellime. Në fundjavë do ketë mot me vranësira dhe mund të ketë reshje të pakta shiu.

- Advertisement -
- Advertisement -

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Pas Sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH

Pas sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH. vijon...

“Ankohej e vajtonte”, Osmani flet pas takimit me Vuçiç: Nuk ishte takim negociues

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur pas takimit me Aleksandër Vuçiç në praninë e presidentit francez, Emmanuel Macron dhe kancelarit Olaf Scholz, në...

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë

Është arrestuar ditën e sotme sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se arrestimi i saj...

TË FUNDIT

Pas Sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH

Pas sekretares së Përgjithshme, në pranga dhe një punonjëse tjetër e MSH. vijon...

“Ankohej e vajtonte”, Osmani flet pas takimit me Vuçiç: Nuk ishte takim negociues

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur pas takimit me Aleksandër Vuçiç në praninë e presidentit francez, Emmanuel Macron dhe kancelarit Olaf Scholz, në...

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë

Është arrestuar ditën e sotme sekretarja e përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije se arrestimi i saj...

2.76 milionë banorë në Shqipëri, mosha mesatare arrin 38.8 vjeç

Shqipëria ka humbur 1.1% të banorëve të saj gjatë vitit 2022, përqindje kjo që e ka çuar popullsinë e vendit në 2.761.785 banorë. Rënia e numrit...

Blinken: S’ka armëpushim në Ukrainë pa tërheqje të Rusisë

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, tha se nuk mund të ketë armëpushim në Ukrainë nëse nuk arrihet një marrëveshje “e drejtë dhe e...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×