English

Shpërthen bombola e gazit në Sauk, 3 të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre persona kanë mbetur të plagosur të dielën në Sauk pas shpërthimit të një bombole gazi.

- Advertisement -

Policia ta se ngjarja ndodhi në banesën e shtetasit A. D., ku për shkak të shpërthimit të një bombole gazi ka rënë zjarr.

Si pasojë janë dëmtuar shtetasit  A. D., 46 vjeç,  B. D., 19 vjeç, dhe L. D., 70 vjeçe, të cilët ndodhen në spital në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?