‘Turp’! E ëma e Gert Shehut: Ishte një fatkeqësi që po përdoret nga politika

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit Gerti Shehu i cili sot sulmoi me grusht kreun e PD Sali Berisha tha se i biri nuk është militant me asnjë parti, madje as për të votuar.

Në një intervistë për Euronews Albania, nëna e 31-vjeçarit mohoi në mënyrë kategorike që djali i saj të jetë militant i ndonjë force politike, ndërsa shprehu keqardhjen që fatkeqësia e tij të shfrytëzohet politikisht.

“Nuk është simpatizant i askujt, nuk ka marrë pjesë asnjëherë në protesta. Shkoi sot për gjëmën e tij dhe timen dhe llafet e atyre që po e shfrytëzojnë politikisht. I kërkoj ndjesë Berishës por ai duhet ta shohë një herë kush është, më vjen keq që po merren me një fatkeqësi. Po shfrytëzojnë fatkeqësinë e një njeriu për politikë”, tha ajo.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

“Pinte tegretol”, nëna e Gert Shehut: Djali im nuk është kontigjent policie

Ekskluzive| Flet nëna e Gert Shehut: Djali ka 5 vjet që mjekohet

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Pasaporta shqiptare do merret më lehtë, gati ligji i nënshtetësisë pa ditur gjuhën

Fëmijët e të huajve që lindin në Shqipëri, kanë mundësinë që ta marrin menjëherë shtetësinë shqiptare. Ky është një nga synimet e projektligjit që...

Anulohet “Sunny Hill”, e konfirmon Dua Lipa

“Sunny Hill” vitin e kaluar erdhi me dy koncerte tre-ditore, një në Tiranë dhe një në Prishtinë. Këtë vit festivali nuk do të mbahet. Lajmi...

“Rama thika pas shpine Kosovës”, Berisha: Ka qenë dhe është ndihmës i Vuçiç

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në një deklaratë për mediat se situata në Veri është dramatike, më e rënda që pas luftës në Kosovë. Berisha u...

TË FUNDIT

Pasaporta shqiptare do merret më lehtë, gati ligji i nënshtetësisë pa ditur gjuhën

Fëmijët e të huajve që lindin në Shqipëri, kanë mundësinë që ta marrin menjëherë shtetësinë shqiptare. Ky është një nga synimet e projektligjit që...

Anulohet “Sunny Hill”, e konfirmon Dua Lipa

“Sunny Hill” vitin e kaluar erdhi me dy koncerte tre-ditore, një në Tiranë dhe një në Prishtinë. Këtë vit festivali nuk do të mbahet. Lajmi...

“Rama thika pas shpine Kosovës”, Berisha: Ka qenë dhe është ndihmës i Vuçiç

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në një deklaratë për mediat se situata në Veri është dramatike, më e rënda që pas luftës në Kosovë. Berisha u...

Berisha: S’i njohim zgjedhjet aty ku janë vjedhur vota, kemi prova

Sali Berisha deklaroi për mediat se kanë provat për krim elektoral në zgjedhjet e 14 majit. Në vazhdën e kësaj Berisha pohoi se rezultatin e...

Zyrtare| Messi largohet nga skuadra e Paris Saint Germain

Menaxheri i PSG-së, Christophe Galtie konfirmoi këtë të enjte se Lionel Messi do të largohet nga PSG në fund të sezonit. Galter i bëri deklaratat...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×