Spahia: Shkodranët do të dynden drejt Tiranës për të protestuar më 6 dhjetor

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Bashkisë së Shkodrës, Bardh Spahia tha se shkodranët do i bashkohen protestës së  6 dhjetorit.

Në një deklaratë për mediat Spahia, theksoj se Qeveria po bën çdo përpjekje për të frenuar fluksin e demokratëve në mënyrë që ata të mos i bashkohen protestës

“Qeveria po bën çdo përpjekje për të frenuar fluksin e demokratëve dhe jo vetëm. Në të gjitha protesta e tjera ka qenë një pjesëmarrje e gjerë e qytetarëve shqiptarë përfshirë dhe socialistë. Të gjithë e kanë kuptuar se nuk mund të ketë të ardhme evropiane me Edi Ramën në qeverisje. Është një ditë e shënuar për Shqipërinë.

- Advertisement -

Qeveria shqiptare në stilin e qeverive diktatoriale, gjedh të pengoj me polici dhe me strukturat shtetërore të drejtën e qytetarëve shqiptarë, por nuk do ia arrijnë. Shkodranët do të dynden masivisht drejt Tiranës për të protestuar.”- tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Zbulohet çfarë shkroi në letrën para arrestimit, regjisori iranian lirohet nga burgu

Regjisori iranian Jafar Panahi është liruar përkohësisht nga burgu, disa ditë pasi hyri në një grevë urie për të protestuar ndaj "sjelljes çnjerëzore" të...

Ylli Manjani grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Juristi Ylli Manjani u irritua në “Barometri” në Euronews Albania ndërsa flitej për procesin e votimit dhe numërimit në zgjedhje. Sipas tij shtetit nuk i...

KQZ në vështirësi? Celibashi: Paguajmë mirë, por nuk po gjejmë dot operatorë sepse..

Kryekomisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi deklaroi për “Barometri” në Euronews Albania se pagesat për operatorët janë të mira, por sërish ka mungesa. “Për rekrutimin...

TË FUNDIT

Zbulohet çfarë shkroi në letrën para arrestimit, regjisori iranian lirohet nga burgu

Regjisori iranian Jafar Panahi është liruar përkohësisht nga burgu, disa ditë pasi hyri në një grevë urie për të protestuar ndaj "sjelljes çnjerëzore" të...

Ylli Manjani grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Juristi Ylli Manjani u irritua në “Barometri” në Euronews Albania ndërsa flitej për procesin e votimit dhe numërimit në zgjedhje. Sipas tij shtetit nuk i...

KQZ në vështirësi? Celibashi: Paguajmë mirë, por nuk po gjejmë dot operatorë sepse..

Kryekomisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi deklaroi për “Barometri” në Euronews Albania se pagesat për operatorët janë të mira, por sërish ka mungesa. “Për rekrutimin...

Kreu i KQZ tregon sa para i dha qeveria për implementimin elektronik

Kryekomisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi thotë se qeveria i ka akorduar KQZ-së, një shumë prej 850 milionë lekësh për implementimin elektronik për 3...

Manjani: Partitë, zero interes për informimin e qytetarëve për Këshillat Bashkiakë

Juristi Ylli Manjani tha për “Barometri” në Euronews Albania se partitë nuk kanë interes për të informuar qytetarët për Këshillat Bashkiakë. Sipas tij deri në...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×