29-vjeçari

I zhdukur prej disa ditësh, gjendet i varur në pemë 29-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 29-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Greqi, ku trupi i tij u gjet i varur në një lartësi prej...

Përplasi për vdekje punonjësin e pastrimit e u largua, arrestohet shoferi 29-vjeçar

Policia ka mundur të arrestojë drejtuesin e automjetit i cili përplasi për vdekje punonjësin e pastrimit të rrugëve dhe u largua...

Po kryente veprime të turpshme me të miturën, kapet “mat” branda makinës 29-vjeçari

Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi u kap në flagrancë duke kryer veprime me të turpshme me një...

Toyota ‘fluturon’ jashtë rruge në Ersekë, transportohet në spital 29-vjeçari

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në dalje të qytetit të Ersekës. Policia bën me dije se një...

“Mami! Mami!”- Publikohen pamjet e vrasjes së 29-vjeçarit nga policia në SHBA

Departamenti i Policisë së Memphisit ka publikuar pamjet tronditëse të kamerës së trupit të oficerëve të policisë, të cilët rrahin për...

SHBA në kaos, shpërthejnë protestat në mbarë vendin pas vrasjes së 29-vjeçarit

Protestat kanë përfshirë mbarë Shtetet e Bashkuara lidhur me vrasjen e një 29-vjeçari me ngjyrë nga policia, duke rikthyer në kujtesë...