altin lala

Ish-kapiteni i Kombëtares, Altin Lala komenton përballjen e parë të Sylvinho

Kombëtarja Shqiptare luan më 27 mars ndeshjen e parë në eliminatoret e Kampionatit Europian, kundër Polonisë. Ish-kapiteni Altin Lala thotë se marrja e pikëve...

Ndeshja me Poloninë | Altin Lala: Ja si duhet të luajë ekipi kombëtar

Ish kapiteni i Kombëtares, Altin Lala ka folur në lidhje me ndjeshjen që Shqipëria do të luajë në transfertë ndaj Polonisë...

Altin Lala beson te Sylvinho: Shqipëria të ndjekë shembujt e Kroacisë dhe Marokut

Përzgjedhja e trajnerit Sylvinho në krye të Kombëtares shqiptare shënon trajnerin e parë Brazilian që drejton kuqezinjtë. Ai ka marrë aprovimin jo...

Altin Lala: Ronaldo dhe Neymar me komplekse, shembuj jo të mirë për moshat e reja

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Altin Lala thotë se portugezi Cristiano Ronaldo dhe braziliani Neymar janë njerëz me komplekse. Në një intervistë për...

Altin Lala: Brazili favorit i Botërorit, shpresojmë që Zvicra të mposhtë Serbinë

Ish-futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Altin Lala sheh Brazilin si një ndër pretendentët kryesorë për fitimin e Kupës së Botës në Katar. Në...