apartamentet

“Në Sarandë 3 mijë €/m2” Eksperti: Pse janë rritur çmimet e apartamenteve në bregdet

Agjenti imobilar Floriant Tahiri, ishte i ftuar këtë të shtunë në Euornews Albania, ku foli në lidhje me rritjen e çmimeve...

Beti: Polakët, çekët dhe italianët blejnë më shumë prona në Shqipëri

Agjenti imobilar Orges Beti është shprehur se kohët e fundit të huajt po blejnë prona në Shqipëri. I ftuar në emisionin “Good...

Shqipëria, e treta në Europë për çmimet e apartamenteve më të shtrenjta

Për vitin 2023, Shqipëria renditet e treta në Europë pas Rusisë dhe Serbisë për çmimet më të shtrenjta të apartamenteve në...

Sekuestrohen 4 apartamente më vlerë 300 mijë euro në Elbasan

Policia e Elbasanit ka konfiskuar 4 apartamente me vlerë 300 000 euro, në pronësi të një çifti të dënuar më parë. Këta...

770 mijë për një natë, apartamentet në Tiranë çmime të ‘çmendura’ më 25 maj

Mijëra tifozë do të vijnë në Tiranë për të parë ndeshjen Roma-Fejnord. Nuk do të jenë vetëm ata që kanë prerë...