vodhi

Vodhi dhe dhunoi 2 shtetas, arrestohet nënkomisari i policisë në Shkodër

Nënkomisari SH. GJ., 55 vjeç, me detyrë Specialist Rendi në Komisariatin e Policisë Shkodër është pezulluar nga detyra e më tej...

I maskuar dhe me kallashnikov vodhi zyrën e firmës së ndërtimit, arrestohet fieraku

Policia e Vlorës ka vënë në pranga autorin kryesor të një grabitjeje me armë të ndodhur mëngjesin e së shtunës. Ngjarja ndodhi...

Vodhi dhurata nën pemën e Krishtlindjeve të De Niro, arrestohet gruaja në Nju Jork

Policia e Nju Jorkut arrestoi sot një grua teksa po vidhte dhuratat poshtë pemës së Krishtlindjes së Robert De Niros, pasi...