vranesira

Parashikimi i motit për javën, vranësira dhe temperatura të larta

Kjo javë nis me vranësira por me temperatura të larta. Edhe fundjava parashikohet të jetë e njëjtë, me vranësira dhe me reshje...

Pritet përmirësim i Fierzës, rikthehet shiu në Shqipëri

Hakil Osmani nga Meteoalb tha për Euronews Albania në “Mirëmëngjes” se situata e Fierzës do të përmirësohet. Pas një thatësire të...