“Të kesh turp, je dhe nënë”- Aktorja sulmohet ashpër për veshjen në festën e Oscar

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Veshja e aktores Ciara Princess, në festën e organizuar nga Vanity Fair pas ceremonisë së Oscarit, ka shkaktuar një numër të madh reagimesh në rrjet.

Këngëtarja u shfaq me një fustan të tejdukshëm duke i lënë pak vend imagjinatës. Ashtu siç pritej, veshja e ndau publikun në dy kampe, ku nga nëra anë ishin ata që e adhuronin dhe nga ana tjetër ishin ata që e kritikonin ashpër.

Shumë nga komentet e ndjekësve të saj në Instagram, e sulmonin veshjen e aktores për shkak të faktit se ajo tashmë është një nënë dhe duhej të kishte një paraqitje më serioze.

- Advertisement -

“Turp të kesh, jeni nënë dhe grua, pse i tregoni të gjitha?”, “Një grua e martuar duhet të tregojë pak respekt”, “a është kjo mënyra më e mirë për të ndikuar tek gratë e reja që frymëzohen nga ju? Të jesh lakuriq?”, janë disa nga komentet e shumta në rrjetin e saj social.

Ciara ka dy djem dhe një vajzë me bashkëshortin e saj, Russell Wilson , i cili mesa duket nuk u  “shqetësua” aspak nga pamja e bashkëshortes, duke qenë se e shoqëroi vetë në event.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ciara (@ciara)

 

LEXO GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Sunak takim me Biden për kreu e ri të NATO-s, për kë po lobon kryeministri britanik

Kryeministri britanik Rishi Sunak do të përdorë udhëtimin e tij në Uashington këtë javë për të bindur presidentin Joe Biden të mbështesë Sekretarin e...

Sula- Manastirliut: Keni krijuar grup parlamentar në burg, do vi dita që ta paguani

Deputeti Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me arrestimin e sekretares së përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë Joana Duro. Në fjalën e tij nga Kuvendi,...

Debati për Duron, Braçe në Kuvend: U vranë njerëz në bulevard e s’foli njeri

“Të shash nuk të bën deputet. Më vjen mirë që në këtë sallë po flitet për vendime gjykatë. Për të korruptuar që arrestohen. Sepse,...

TË FUNDIT

Sunak takim me Biden për kreu e ri të NATO-s, për kë po lobon kryeministri britanik

Kryeministri britanik Rishi Sunak do të përdorë udhëtimin e tij në Uashington këtë javë për të bindur presidentin Joe Biden të mbështesë Sekretarin e...

Sula- Manastirliut: Keni krijuar grup parlamentar në burg, do vi dita që ta paguani

Deputeti Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me arrestimin e sekretares së përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë Joana Duro. Në fjalën e tij nga Kuvendi,...

Debati për Duron, Braçe në Kuvend: U vranë njerëz në bulevard e s’foli njeri

“Të shash nuk të bën deputet. Më vjen mirë që në këtë sallë po flitet për vendime gjykatë. Për të korruptuar që arrestohen. Sepse,...

“Jam gati te vdes”- Deklarata e fortë e Vuçiç, kush po e kërcenon presidentin serb

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, gjatë një takimi  të zhvilluar me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiç dhe një pjesë të bashkëpunëtorëve të saj ta...

Zbardhet shkaku i helmimit masiv në Bulqizë, një 64-vjeçar ndoti tubacionin e ujit

Është zbardhur nga AKU dhe policia shkaku i helmimit masiv të qytetarëve në zonën e Bulqizës ditën e shtunë. Sipas policisë shkak për helmimin është...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×