English

Të shtëna me armë jashtë qendrës tregtare në Los Angeles, 1 i vrarë e 3 të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person u vra dhe tre u plagosën në një të shtëna gjatë një pazari droge në rrugë jashtë një qendre tregtare në Los Angeles, tha policia.

- Advertisement -

Disa të dyshuar hapën zjarr të shtunën rreth orës 3:45 pasdite në një përleshje gjatë një mosmarrëveshje për shitjen e lëndëve narkotike në një parking në zonën Vanowen dhe Fallbrook të West Hills, konfirmoi zëvendës shefi i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit, Alan Hamilton, sipas tek AP.

Policia gjeti dy armë zjarri në vendngjarje, ndërsa identiteti i personit që humbu jetën gjatë  shkëmbimit të zjarrit nuk është zbuluar, tha policia.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×