English

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, vritet 1 person, plagosen 6 të tjerë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një e vrarë dhe 3 të plagosur kanë mbetur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Tiranë.

- Advertisement -

Burime  për Euronews bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Josif Shkëmbi”, pranë zonës së Don Boskos, ku banakierja e një lokali ka mbetur e vdekur.

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri tip kallashnikov janë plagosur dhe 6 persona të tjerë identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×