English

Tentoi të vidhte me pistoletë lodër pikën e këmbimit valutor, arrestohet 29-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Durrësit ka arrestuar 29-vjeçarin Erind Lubishta, i cili tentoi të vidhte me pistoletë lodër një pikë të këmbimit valutor në Durrës.

- Advertisement -

Policia ka mundur ta identifikojë dhe ndalojë në kohë rekord të riun, i cili u paraqit në pikën e këmbimit valutor me kapuç në kokë dhe pistoletë lodër në dorë.

Në momentin e arrestimit, i riu kishte me vete edhe pistoletën lodër, që përdori gjatë tentativës së grabitjes në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?