English

Trajleri në Qafë Thanë përplasi për vdekje 56-vjeçaren, detaje nga aksidenti

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mjeti i tonazhit të rëndë me drejtues një serb, sipas burime në vendngjarje, ka humbur kontrollin në mënyrë të papritur ndërsa ishte në ngjitje, devijimi ka sjellë edhe goditjen e mjetit të shtetasve të huaj.

- Advertisement -

Goditja ka qenë aq e fortë në pjesën fundore të mjetit të tonazhit të rëndë sa ka sjellë dhe vdekjen e drejtueses të mjetit, shtetases U.S 56 vjeçare me kombësi gjermane.

Çifti mësohet se po udhëtonte me një mjet të marrë me qira. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti me një të vdekur.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×