English

Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e zyrave të OSHEE-së, në fshatin Bushat, Vau i Dejës.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:40 dhe si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar dy mjete të OSHEE-së, të parkuara në oborr.

Policia ka bërë me dije se grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes, ka siguruar prova që do të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Puna për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje vijon.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×