English

U kap me kallashnikov në banesë, arrestohet 48-vjeçari i dënuar për dhunë në familje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një 48-vjeçar për armëmbajtje pa leje.

- Advertisement -

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Recidivist” është vënë në pranga shtetasi K. R., pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e këtij shtetasi policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një armë zjarri kallashnikov.

Ky shtetas, sipas policisë ishte i dënuar më parë për armëmbajtje pa leje dhe për dhunë në familje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?