English

Vërshon uji në Bogë, merr para një makinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një makinë është marrë para nga vërshimi i ujit në fshatin Bogë, në Malësinë e Madhe.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se dyshohet për dy persona që ishin brenda në mjet, gjendja i të cilëve nuk dihet ende.

Autoritetet janë lajmëruar nga vëllai i shoferit dhe kanë nisur menjëherë kërkimet.

Reshjet e dendura të shiut sot kanë përmbytur disa toka bujqësore dhe kanë shkaktuar shkëputje të energjisë elektrike në disa zona.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?