English

VIDEO| 41-vjeçari në Tiranë bllokon qarkullimin dhe shfaq sjellje agresive

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 41-vjeçar është proceduar penalisht nga policia në Tiranë, pasi bllokoi qarkullimin në rrugën e Elbasanit.

- Advertisement -

Përmes një njoftimi zyrtar blutë e kryeyqtetit bëjnë me dije se 41-vjeçari shfaqi shenja agresiviteti dhe ç’rregullime në sjellje kundrejt qytetarëve.

Mësohet se ai u neutralizua dhe u dërgua në spital për ndihmë mjekësore nga efektivët.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juriduksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 proceduan penalisht shtetasin e huaj E. T., 41 vjeç.

Ky shtetas ditën e sotme, në Rrugën e Elbasanit, ka shfaqur shenja agresiviteti dhe ç’rregullime në sjellje, dhe ka bllokuar lëvizjen e automjeteve. Gjithashtu, gjatë neutralizimit, ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë. 41-vjeçari është dërguar për ndihmë mjekësore në spital”, thuhet në njoftimin e policisë.


LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?